З пропозиціями щодо покращення роботи сайту пишіть нам на електронну адресу!!!

Верхній Бистрий

Село Верхній Бистрий розташоване майже за 16 км від районного центру — міста Міжгір'я. Населення сягає 1300 осіб.

В історичних джерелах поселення згадується з 1651 року. Його назва походить від назви місцевої річки, хоча Верхній Бистрий розташований на берегах двох річок — Бистра та Ріка.

На теренах села протікають кілька джерел мінеральної води. До складу води входить багато заліза (що пояснює її ржавий колір), а також марганець та кремнієва кислота. Загалом властивості води сприятливо впливають на органи травлення. Завдяки "мінералці" тут діяв санаторій з купелями, що сприяли лікуванню ревматизму, радикуліту тощо.

Пошук об’єкта

Інтерактивна карта

image01

Відеоогляд

Озеро вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.шипітведмедіскасенгейзер 

 

 Міжгірський район — один із наймальовничіших куточків Карпат. Мандрівник, який подорожує по Міжгірщині, обов’язково захоче побувати на Синевирському озері, яке знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Милувати око буде один із найгарніших водоспадів Українських Карпат — «Шипіт».

Серед карпатських гір, у мальовничих селах на туристів чекають доброзичливі господарі затишних садиб.

загальний2

Please publish modules in offcanvas position.

Design by Kaspersky