З пропозиціями щодо покращення роботи сайту пишіть нам на електронну адресу!!!

Репинне

Село Репинне розташоване в долині річки Репинка, 8 км до районного центру — Міжгір'я, на схилах хребта Полонина Боржава, неподалік гірськолижного курорту "Пилипець".

Перша письмова згадка про Репинне датується 1457 роком. Існує легенда про походження назви села, за якою селянин ліг заночувати під вербою на березі річки, але цілу ніч так і не заснув через рипіння верби. Уранці, побачивши мальовничу місцевість, він вирішив тут залишитися. Збудував хатину, поселився і назвав це місце Рипинним, а річку, над якою він ночував під вербою — Рипинкою. З часом назва трансформувалася у Репинне.

Існує й інша версія: над річкою височіла скеля, яку в народі називали Рипа, яка згодом дала ім'я селу.

Кількість населення ледь перевищує 1100 осіб. Належить до Репинської сільської ради, якій підпорядковуються також села Діл і Сухий.

Пошук об’єкта

Інтерактивна карта

image01

Відеоогляд

Озеро вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.шипітведмедіскасенгейзер 

 

 Міжгірський район — один із наймальовничіших куточків Карпат. Мандрівник, який подорожує по Міжгірщині, обов’язково захоче побувати на Синевирському озері, яке знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Милувати око буде один із найгарніших водоспадів Українських Карпат — «Шипіт».

Серед карпатських гір, у мальовничих селах на туристів чекають доброзичливі господарі затишних садиб.

загальний2

Please publish modules in offcanvas position.

Design by Kaspersky