З пропозиціями щодо покращення роботи сайту пишіть нам на електронну адресу!!!

Нижній Студений

Нижній Студений — старовинне село, колишня назва Студений Потік, яке згадується в історичних джерелах ще в XVI ст. Воно відрізнялось від інших тим, що тут жили великими дворищами, по кілька родин, часто навіть і не споріднених. Розташоване на берегах річки Студенки.

Зараз населення села становить 1124 особи. Відноситься до Нижньостуденівської сільської ради, якій також підпорядковане село Верхній Студений .

Існує декілька легенд щодо походження назви села. Але у всіх одна суть — назва походить від холодної води річки.

Пошук об’єкта

Інтерактивна карта

image01

Відеоогляд

Озеро вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.шипітведмедіскасенгейзер 

 

 Міжгірський район — один із наймальовничіших куточків Карпат. Мандрівник, який подорожує по Міжгірщині, обов’язково захоче побувати на Синевирському озері, яке знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Милувати око буде один із найгарніших водоспадів Українських Карпат — «Шипіт».

Серед карпатських гір, у мальовничих селах на туристів чекають доброзичливі господарі затишних садиб.

загальний2

Please publish modules in offcanvas position.

Design by Kaspersky