З пропозиціями щодо покращення роботи сайту пишіть нам на електронну адресу!!!

Лозянський

Село Лозянський розташоване майже за 8 км від районного центру — Міжгір'я.

Тут проживає більше 1,5 тисячі мешканців. Село належить до Лозянської сільської ради.

У Лозянському збереглася церква св. Миколи Чудотворця, яка була збудована у 1830 році. Раніше належала до найпоширеніших на Міжгірщині церков зі шпилеподібним готичним завершенням над вежею, але її перебудували. Є і пізніші церкви: церква св. Іллі (1926 р.) та церква Вознесіння Господнього (1995 р.)
Перша згадка в писемних джерелах датується XVII століттям. Колись носило назву "Лозянське".

Через село пролягає пішохідний маршрут на Боржаву.

Пошук об’єкта

Інтерактивна карта

image01

Відеоогляд

Озеро вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 22-24 м Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.шипітведмедіскасенгейзер 

 

 Міжгірський район — один із наймальовничіших куточків Карпат. Мандрівник, який подорожує по Міжгірщині, обов’язково захоче побувати на Синевирському озері, яке знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря. Милувати око буде один із найгарніших водоспадів Українських Карпат — «Шипіт».

Серед карпатських гір, у мальовничих селах на туристів чекають доброзичливі господарі затишних садиб.

загальний2

Please publish modules in offcanvas position.

Design by Kaspersky